Przejdź do stopki

Dostawa macierzy dyskowych i oprogramowania

Treść

Radio Kraków S.A. zaprasza do składania ofert w postępowaniu na "Dostawę macierzy dyskowych i oprogramowania." Postępowanie prowadzone jest na platformie Market Planet:  https://radiokrakow.ezamawiajacy.pl

Zamawiający informuje, iż w postępowaniu na Dostawę macierzy dyskowych i oprogramowania najkorzystniejszą ofertę złożyły firmy:

W części 2 Dostawa pamięci do serwera ofertę złożoną przez Wykonawcę COMPRO JOLANTA OLSZEWSKA ul. Tadeusza Kotarbińskiego 19, 41-400, Mysłowice.

W części 3 Dostawa oprogramowania OCR ofertę złożoną przez Wykonawcę COMPRO JOLANTA OLSZEWSKA ul. Tadeusza Kotarbińskiego 19, 41-400, Mysłowice.

W części 4 Dostawa licencji do backupu danych SEP Sezam ofertę złożoną przez Wykonawcę RAFcom Tomasz Spyra Zabłocie 18a, 43-600 Jaworzno.

W części 5 Dostawa licencji Windows Serwer 2022 ofertę złożoną przez Wykonawcę COMPRO JOLANTA OLSZEWSKA ul. Tadeusza Kotarbińskiego 19, 41-400, Mysłowice.

Jednocześnie Zamawiający informuje, iż postępowanie dla części 1 Dostawa macierzy dyskowych oraz części 6 Dostawa dysków SSD do serwerów zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3 ustawy Pzp.

 

  • Umieszczony
  • Zakończony
  • Status przetargu
    zakończony
  • Umieścił
    Agata Lubertowicz

31573